W dniu 14 maja w Nyskim Domu Kultury im, Wandy Pawlik odbył się koncert pana Maćka Maleńczuka.

Pan Maleńczuk SOLO

14.04.2018 l 20:00 l Sala widowiskowa NDK l bilety: parter 80 zł, balkon 70 zł

W dniu 14 maja w Nyskim Domu Kultury im, Wandy Pawlik odbył się koncert pana Maćka Maleńczuka.

Koncert Pan Maleńczuk Solo, zgromadził w Nyskim Domu Kultury im. Wandy Pawlik komplet publiczności. Przy akompaniamencie gitary usłyszeliśmy kultowe hity takie jak np.  "Dawna dziewczyno".
 

Maciej Maleńczuk, artysta nieobliczalny, zabierze swoich fanów w podróż do korzeni, czyli mocnego, szorstkiego i minimalistycznego grania. Tym samym muzyk przypomni historię, która ukształtowała jego artystyczną postać, a której początki stanowiły solowe występy na ulicach Krakowa. Nie zabraknie takich utworów jak: „Ostatnia nocka", „Tango libido", „Sługi za szlugi", „Dawna dziewczyno" czy „Synu".

O autentyczności przekazu artysty zawsze stanowiła bezkompromisowość. Nie inaczej będzie i tym razem: przepływu szczerych emocji między wykonawcą i słuchaczami nie zmącą żadne pochodzące z obcych źródeł dźwięki, a całą istotę bezpośredniego obcowania zapowiadają słowa, jakie Maciej Maleńczuk kieruje do swojej publiczności: „Stęsknionych za barwą mojego głosu – doceniających piękno i siłę moich tekstów, zapraszam na koncerty solowe firmowane tytułem Pan Maleńczuk. Rozwijając się jako artysta życzyłbym sobie by moje fanki i fani rozwijali się razem ze mną, a jak komuś się nie podoba, to niech wypieprza z sali".

Zapraszamy na solowy koncert Macieja Maleńczuka

 

 

 

Nyski Dom Kultury

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty kulturalnej.

 

Copyright © 2018 . Wszelkie prawa zastrzeżone.