Stowarzyszenie Ruch Rozwoju Regionu wspólnie z Urzędem Miejskim w Nysie i Nyskim Domem Kultury zapraszają mieszkańców powiatu, gminy i miasta Nysa na Charytatywny Koncert Noworoczny „Od klasyki do musicalu”.

 

Koncert Noworoczny 2018

 

Stowarzyszenie Ruch Rozwoju Regionu wspólnie z Urzędem Miejskim w Nysie i Nyskim Domem Kultury zaprasza mieszkańców powiatu, gminy i miasta Nysa tradycyjnie na Charytatywny Koncert Noworoczny „Od klasyki do musicalu”.

26.01.2018 , 18:00 l Sala Widowiskowa NDK l Bilety w formie cegiełek (30 zł = 1 cegiełka) do nabycia w sklepie Ornament przy ulicy Wrocławskiej 6, Nysa.

Charytatywny Koncert Noworoczny pn.: "Od klasyki do musicalu" odbędzie się w dniu 26 stycznia 2018 w sali widowiskowej Nyskiego Domu Kultury o godz. 18.00. Zagrają muzycy z Willigsis Symphonie Orchester Mainz oraz Orkiestra Symfoniczna Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Opolu.
Zbiórka pieniężna uzyskana poprzez sprzedaż cegiełek zostanie przeznaczona na potrzeby Nyskiego Hospicjum oraz leczenie Mateusza Jończego. 

Serdecznie zapraszamy do wspólnej akcji pomocy najbardziej potrzebującym!

 


 

Nyski Dom Kultury

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty kulturalnej.

 

Inne wpisy z tej kategorii: « Szlachetna Paczka Kortez Trio »

Copyright © 2018 . Wszelkie prawa zastrzeżone.