sobota, 09 maj 2015 10:00

Dni otwarte NDK

Autor 

„Dni Otwarte” w NDK! Wydarzenie to wpisuje się w program ogólnopolskiej akcji promocyjnej „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

09.05.2015, 10.00-17.00 / Nyski Dom Kultury / wstęp wolny

9 maja zapraszamy na „Dni Otwarte” w Nyskim Domu Kultury! Wydarzenie to wpisuje się w program ogólnopolskiej akcji promocyjnej „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największa akcja promująca projekty dofinansowane ze środków unijnych w Polsce. Od 7 do 10 maja 2015 r. w całym kraju odbędą się setki imprez prezentujących tysiące pomysłów zrealizowanych dzięki Funduszom Europejskim. 

Nasza placówka od lat aktywnie korzysta z możliwości pozyskiwania środków zewnętrznych na różne cele, od organizacji międzynarodowych imprez, wystaw multimedialnych, poprzez modernizację wyposażenia scenicznego, aż po remont budynków i infrastruktury. Udział w II edycji kampanii promocyjnej to dla nas kolejna szansa na podziękowanie za danie możliwości rozwoju i podniesienia jakości oferty Nyskiego Domu Kultury.

Dni otwarte to przede wszystkim prezentacja zajęć skierowanych do różnych grup wiekowych. Nasi instruktorzy poprzez warsztaty będą zachęcać i namawiać do zapisów do swoich formacji. Będzie to poniekąd rozwinięcie naszej autorskiej imprezy pn. „Nasze najlepsze”, podczas której na scenie w NDK zaprezentowaliśmy cały przekrój amatorskiego ruchu artystycznego. Teraz zamiast podziwiania młodych talentów z widowni, będzie można z bliska zobaczyć, jak szlifują talenty. Zachęcamy do rozmów z uczestnikami zajęć oraz z instruktorami i opiekunami grup.

Oprócz licznie reprezentowanych zespołów muzycznych i tanecznych w naszej ofercie znajduje się m.in. kółko szachowe, chóry muzyki rozrywkowej, zajęcia NDK DJ’S SCHOOL oraz kółko teatralne.

Warsztaty i pokazy odbędą się według harmonogramu w godzinach od 10.00 do 17.00 w różnych salach oraz na scenie. Będzie to okazja do sprawdzenia, jak przez ostatnie lata rozwinął się Nyski Dom Kultury, okazja do sprawdzenia efektów zakończonej w 2013 roku modernizacji oraz obejrzenia filmów i materiałów promocyjnych dot. remontu obiektu, imprez i wydarzeń odbywających się w NDK. Serdecznie zapraszamy! 

więcej o akcji "Dni Otwarte Funduszy Europejskich" - http://dniotwarte.eu/

zobacz plakat w powiększeniu

 

Nyski Dom Kultury

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty kulturalnej.

 

Media

Copyright © 2018 . Wszelkie prawa zastrzeżone.