niedziela, 11 marzec 2018 17:00

"Weseli Galicjanie"

Autor 

W dniu 11 marca 2018r, o godz. 17:00 w  Nyskim Domu Kultury koncert Zespołu Pieśni i Tańca z Tarnopola "Weseli Galicjanie" 

 11.03.2018 l 17:00 l  Scena NDK l  Bilety 15 zł

W dniu 11 marca 2018r, o godz. 17:00 w  Nyskim Domu Kultury koncert Zespołu Pieśni i Tańca z Tarnopola "Weseli Galicjanie" 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji przygotowanej przez  uczestników warsztatów z fotografii i animacji prowadzonych przez p. Marzenę Śmiglewicz.

 

JoomlaXTC Easy Image Gallery module -Galicjanie

Zespół "Weseli Galicjanie" powstał w sierpniu 1988 roku. Tworzą go absolwenci uczelni muzycznych ze Lwowa, a także z: Równego, Odessy i Tarnopola. Grupa ta sukcesywnie współpracuje Polskim Towarzystwem Kulturalno-Oświatowym w Tarnopolu, którego prezesem jest Piotr Fryz. "Weseli Galicjanie" niejednokrotnie byli nagradzani na różnych, międzynarodowych festiwalach, zdobywając liczne nagrody.

Koncerty zespołu to nie tylko połączenie muzyki, śpiewu i tańca, ale także duża dawka humoru. Wszędzie, gdzie pojawiaj ą się Galicjanie nie brakuje uśmiechu na twarzy widzów. Dzięki temu zaskarbiają sobie sympatię publiczności. Pozytywni, energiczni i pełni radości bez oporu nawiązują kontakt z widzami.

W repertuarze zespołu między innymi są wpisane: muzyka klasyczna, folklor ukraiński, program kabaretowy, piosenki i tańce lwowskie, oraz piosenki biesiadne.

 

 

 

Afisz w powiększeniu

 

Nyski Dom Kultury

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty kulturalnej.

 

Inne wpisy z tej kategorii: « 63. OKR Dni Otwarte »

Copyright © 2018 . Wszelkie prawa zastrzeżone.