czwartek, 11 styczeń 2018 09:00

XX Festiwal

Autor 

Dziś zakończyliśmy XX Festiwal Kolęd i Pastorałek w Nyskim Domu Kultury. W kategorii Szkoły Ponadpodstawowe- solista: III miejsce wyśpiewała Agnieszka Klecza a miejsce II ex aequo zdobyły Emilia Golec z Zespołu Szkół w Kamienniku oraz Katarzyna Serafin z Diecezjalnego Gimnazjum i Liceum z Nysy.

W zespołach wyróżnienie zdobyła grupa „Bez Mietka” z Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Nysie, III miejsce Zespół Wokalny ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Nysie, II miejsce Zespół „Lupus” z Diecezjalnego Gimnazjum i Liceum w Nysie, a I miejsce „Red Voice” z II Liceum w Kędzierzynie Koźlu. 
W kategorii Dorośli: III miejsce zdobyła Agnieszka Stefanowicz, II miejsce Mateusz Gancarczyk a I miejsce Jarosława Letka. Wszystkim występującym dziękujemy serdecznie za udział. Laureatom serdecznie gratulujemy i przypominamy, że już 21 stycznia widzimy się na Koncercie Finalistów w Nyskim Domu Kultury. 
Serdecznie dziękujemy Hurtowni Pak, Metro-Plast i Firmie Kalta za ufundowanie naszym laureatom nagród rzeczowych.

Za nami pierwszy dzień XX Festiwalu Kolęd i Pastorałek w kategorii szkół podstawowych.

W kategorii solista klas I-III wygrała Karolina Budziak ze Studia Piosenki i Tańca Fart z Bielawy, drugie miejsce zajęła Martynka Zganiacz z ZSP w Niwnicy, trzecie miejsce otrzymała Ewa Chudoba z SP 5 w Nysie. Wyróżnienie powędrowało do Anny Trytko z ZSP w Goświnowicach. Wyróżnienia również otrzymały zespoły z SP1 w Nysie oraz Grupa Kolędnicza z ZSP w Kopernikach.

W kategorii klas IV-VII nagrody otrzymali: pierwsze miejsce ex aequo otrzymały dziewczynki Małgosia Paterek oraz Vanessa Siwy, drugie miejsce otrzymała Natalka Porębska SP5, trzecie miejsce Hania Zahuta z ZSP Niwnica.

Wyróżnienie otrzymały Aleksandra Janusz SP1 oraz Karolinka Kusterska z Prywatnej Szkoły Muzyki Rozrywkowej Romana Gila w Nysie.

Zespoły natomiast otrzymały nagrody w kolejności: Pierwsze miejsce Klub Miłośników Dobrej Piosenki Stowarzyszenie ProUno, drugie miejsce zespół FOX z SP1 w Nysie oraz Rytmix z ZSP w Niwnicy.

 
Dziękujemy za przybycie i serdecznie pragniemy podziękować sponsorom festiwalu, którzy ufundowali ciekawe i praktyczne nagrody.
 
Dziękujemy firmie Metroplast, firmie Kalta oraz hurtowni PAK.
 
 
 
 
 

 

 XX Festiwal Kolęd i Pastorałek

11-12.01.2018,  9.00 / sala widowiskowa Nyskiego Domu Kultury / wstęp wolny

Nyski Dom Kultury zapraszamy zespoły i solistów, starszych i młodszych, szkoły oraz parafie do wspólnego kolędowania. 

XX edycja inaczej niż w latach poprzednich, została podzielona na cztery kategorie. Konkurs skierowany jest zarówno do dzieci, młodzieży jak i dorosłych, osób indywidualnych oraz zespołów. Uczniów szkół podstawowych  klas 1-3 i 4-7 zapraszamy w dniu 11 stycznia 2018 r. Dzień później rywalizację rozpoczną uczniowie ze szkół ponadpodstawowych oraz dorośli. Zapraszamy do kibicowania solistom i zespołom.  

Na zgłoszenia czekamy do 3 stycznia 2018 r.,a koncert laureatów planowany jest na 21 stycznia 2018 r. na godzinę 18.00 . Serdecznie zapraszamy.

Karta zgłoszeń

Regulamin Festiwalu - szkoły podstawowe klasy 1-3

Regulamin Festiwal - szkoły podstawowe klasy 4-7

Regulamin Festiwalu - szkoły ponadpodstawowe

Regulamin Festiwalu - dorośli

 

p://www.e-psycholog24.pl/

Nyski Dom Kultury

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty kulturalnej.

 

Podobne wpisy

Inne wpisy z tej kategorii: « Tarnopol Ferie zimowe 2018 »

Copyright © 2018 . Wszelkie prawa zastrzeżone.