piątek, 08 grudzień 2017 18:00

"Hajducka Tajemnica"

Autor 

8 grudnia na scenie NDK odbęzie się pełen humoru spektakl " Hajducka Tajemnica" amatorskiej grupy teatralnej z Hajduk Nyskich.

Hajducka Tajemnica

08.12.2017r. godz.18:00 l sala widowiskowa NDK l wstęp wolny

8 grudnia na scenie NDK odbędzie się pełen humoru spektakl " Hajducka Tajemnica" amatorskiej grupy teatralnej z Hajduk Nyskich.

Spektakl przenosi nas w czasy lat 80-tych. W Hajdukach Nyskich rządzi rodzina Wiejskich, która urządza w remizie cykliczne dancingi. Na sobotnim dancingu znika jedna z mieszkanek Hajduk, a co dziwniejsze, to zdarzenie splata się z wprowadzeniem się do wsi, nowych mieszkańców – Miasteckich, którzy przyjeżdżają z pobliskiego miasta. Co więcej, od czasu ich przeprowadzki, dzieją się coraz dziwniejsze rzeczy we wsi, a kobiety działające w kole gospodyń wiejskich, próbują rozwikłać każdą kolejną zagadkę. Historia przedstawiona w spektaklu opowiedziana jest w sposób humorystyczny i zawiera wątki: kryminalny oraz miłosny.

 Zeszłoroczny spektakl "Nowe Hajduckie Porządki" publiczność przyjęła  niezwykle żywiołowo i entuzjastycznie, owacjom nie było końca.


JoomlaXTC Easy Image Gallery module -Hajduki

 

 

 

Nyski Dom Kultury

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty kulturalnej.

 

Copyright © 2018 . Wszelkie prawa zastrzeżone.