wtorek, 04 lipiec 2017 06:56

Wybory Miss 50+

Autor 

Za nami nyski etap castingów na "Polsko-Czeską Miss 50+", z tego kastingu do finału dostały się 4 kandydatek. Teraz czekamy na rozstrzygnięcie czeskich eliminacji. Celem naszego konkursu  jest nie tylko świetna zabawa w polsko-czeskim gronie , ale także wsparcie i aktywizacja kobiet, które przekroczyły 50. rok życia. Zapraszamy do obejrzenia foto-relacji z nyskiego castingu autorstwa pani Marzeny Śmiglewicz.

JoomlaXTC Easy Image Gallery module -Miss502017

 


Miss 50+ 

 

7 września zapraszamy panie powyżej 50-tego roku życia na casting do konkursu „Polsko-Czeska Miss 50+”.  W tym konkursie nie ma przegranych, wszystkie panie wygrywają. Spełnij swoje marzenia.

Casting „Polsko-Czeska Miss 50+” odbędzie się 7 września, ale już teraz rozpoczynamy przygotowania. Ile można oglądać wybory Miss Polski i Miss Świata, gdzie do konkursu przystępują młode modelki, dopracowane w każdym calu. Ten konkurs jest inny i daje szansę tym kobietom, które żyją pełnią życia, po 50. roku życia. Właśnie ruszyły zapisy do kolejnej edycji !

Nabór do  konkursu rozpoczął się 28 czerwca. Na zgłoszenia czekamy do 15 sierpnia 2017 r. Wymagania - ciekawa osobowość, prezencja, zdolności estradowe. Uroda jest równie ważna, chociaż powszechnie wiadomo, że nie ma brzydkich kobiet, bowiem w dobrym salonie piękności z każdej kobiety można uczynić gwiazdę. Nie było by w tej imprezie niczego nadzwyczajnego, gdyby nie to, że wszystkie „miski” muszą mieć co najmniej 50 lat.

 

 

  

 

 

 

 

 

 

Zmieniano dnia czwartek, 28 wrzesień 2017 08:50
Nyski Dom Kultury

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty kulturalnej.

 

Copyright © 2018 . Wszelkie prawa zastrzeżone.