niedziela, 16 luty 2014 14:54

Kultura przez SMS

Jeśli lubisz być na bieżąco z kulturą, jeśli nie chcesz, by znów umknęło Ci interesujące przedstawienie, koncert, kabaret, zapisz swój numer do bazy SMS Nyskiego Domu Kultury. 

Bez skutecznego PR-u w XXI wieku ani rusz! Nyski Dom Kultury wciąż poszukuje nowych rozwiązań nakierowanych na dotarcie do szerszych kręgów odbiorców produktów kulturalnych.

Obok tradycyjnych rozwiązań takich jak plakaty, ulotki, czy banery informacyjne o ciekawej grafice, czy posty radiowe – postanowiliśmy dotrzeć do odbiorców wydarzeń poprzez system informacji sms-owej.

Teraz każdy może bezpłatnie dopisać się do naszej bazy danych, dzięki której będzie dostawać sms-y z informacjami o zbliżających się wydarzeniach kulturalnych. Jeśli lubisz być na bieżąco z kulturą, jeśli nie chcesz, by znów umknęło Ci interesujące przedstawienie, koncert, kabaret, zapisz swój numer do bazy SMS Nyskiego Domu Kultury. Zadbamy, żebyś nie zapomniał o terminach imprez, wysyłając SMS-y dotyczące bieżących wydarzeń. 

Korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne.

Jedyne co trzeba zrobić, to wysłać pod numer 664 070 830 zwykły SMS (opłata jak przy wysyłaniu SMS do znajomego, zgodna z Państwa taryfą, czyli np. 24 gr) o treści:

„zapisz 01” – aby otrzymywać informacje o wszystkich imprezach NDK

„zapisz 02” – aby otrzymywać informacje wyłącznie o imprezach dla dorosłych

„zapisz 03” – aby otrzymywać informacje wyłącznie o imprezach młodzieżowych

Tym z Państwa, którzy preferują wiadomości e-mail, proponujemy zapisanie się do bazy newslettera. Aby to zrobić, należy wysłać e-mail o treści "kultura [numer grupy informacji]" na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zwykły SMS pod numer 664 070 830 z podanym w treści adresem e-mail, na który mają docierać informacje (proszę nie zapomnieć o podaniu numeru grupy informacji, 01 - wszystkie, 02 - dla dorosłych, 03 - dla młodzieży).

 

Aby wypisać się z bazy, wyślij SMS o treści: „wypisz 01”, „wypisz 02”„wypisz 03”

Zapraszamy do korzystania z serwisu, Bądźmy bliżej kultury.

W razie pytań odpowiedzi udziela Marcin Miłkowski - kierownik ds. administracyjno-technicznych NDK.

 

Nyski Dom Kultury

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty kulturalnej.

 

Copyright © 2018 . Wszelkie prawa zastrzeżone.