Bilety przez Internet

Autor 

Zapraszamy do zakupu biletów w wygodnej formie, jaką jest zakup online, przy pomocy Systemu Sprzedaży Biletów - VisualTicket.

 

 

Ważne!

System zapewnia sprzedaż internetową biletów z obsługą płatności przez PRZELEWY 24. 

Link do systemu zakupu biletów online.

LINK do regulaminu.

Na parterze sali widowiskowej mamy do dyspozycji 304 komfortowe miejsca siedzące. Balkon pomieści 161 osób. W latach 2011-2013 placówka przeszła gruntowną modernizację, dzięki czemu obok pięknych pomieszczeń - budynek posiada windy osobowe i system udogodnień dla osób niepełnosprawnych i poruszających się na wózkach.

UWAGA: Kasa Nyskiego Domu Kultury (II piętro wejście od ul. Chodowieckiego)  czynna jest wtorek, środa, czwartek, piątek w godzinach: 8:00 - 15:00,   tel. 77 433 44 75.

Przypominamy, że zakup biletów odbywa się w ograniczonej czasowo sesji. Prosimy przed zakupem biletów przygotować wszystkie dane niezbędne do zakupu online. W przypadku, gdy bilety zostały opłacone, a nie dostaliście Państwo biletu elektronicznego do wydruku - należy natychmiast skontaktować się z kasą Nyskiego Domu Kultury w celu sprawdzenia, co może być przyczyną błędu, podając dane transakcji i przedstawiając potwierdzenie dokonania przelewu. Nyski Dom Kultury nie jest właścicielem, a jedynie użytkownikiem systemu VisualTicket i nie ponosi odpowiedzialności za błędy w komunikacji elektronicznej pomiędzy VisualTicket, a systemem Przelewy24 i Bankami. Zazwyczaj w przypadku błędów - operator systemu zwraca Państwu pieniądze na konto w ciągu 30 dni. Pieniądze te nie wpływają na konto Nyskiego Domu Kultury, więc nie ma możliwość zwrotu w kasie.

* Bilety, które nie zostanie zrealizowany z przyczyn leżących po stronie Użytkownika (Kupującego), nie podlega wymianie lub zwrotowi   § 6 punkt 1 regulaminu zakupu biletów.

Przeczytaj jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Tożsamość administratora

Administratorem danych jest Nyski Dom Kultury im. Wandy Pawlik  mający siedzibę przy ul. Wałowej 7, 48-300 Nysa,

Dane kontaktowe administratora

Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych

Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym może się Pani / Pan skontaktować poprzez email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Z inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.

Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji:

1)      Ustawy  z dnia 25 października 1991 r. o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej (Dz.U.z 2012r. poz.406),

2)      Ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2001r. Nr 142, poz.1591, ze zm.)

3)      Statutu Nyskiego Domu Kultury im. Wandy Pawlik w Nysie (Uchwała Nr XXIV/404/12 Rady Miejskiej w Nysie z dnia 30 października 2012r.)

Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Nyski Dom Kultury im. Wandy Pawlik w Nysie.

Okres przechowywania danych

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do utrzymania niniejszego serwisu Internetowego.

Prawa podmiotów danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
Telefon: 22 860 70 86

Twoje prawa 

masz prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, modyfikacji, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, a także prawo do przenoszenia danych,masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych opartego na art. 6 ust. 1 lit. e) lub f) RODO, w tym profilowania na podstawie tych przepisów,jeżeli dane osobowe są przetwarzane na potrzeby marketingu bezpośredniego, masz prawo w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych na potrzeby takiego marketingu, w tym profilowania, w zakresie, w jakim przetwarzanie jest związane z takim marketingiem bezpośrednim,jeśli uznasz, że przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO, masz prawo wniesienia skargi do organu nadzoru (Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych).

 

 

Copyright © 2018 . Wszelkie prawa zastrzeżone.